‌شهرداری ساوه زمینی 148 هکتاری برای انتقال صنوف مزاحم ‌در نظر گرفت

 
شهردار ساوه:
‌شهرداری ساوه زمینی 148 هکتاری برای انتقال صنوف مزاحم ‌در نظر گرفت

شهردار ساوه با بیان اینکه انتقال صنوف مزاحم و آلاینده به خارج از این شهر ضروری است، گفت: شهرداری ساوه زمینی 148 هکتاری را برای انجام این مهم در نظر دارد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک کامران جوادی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم ساوه اظهار داشت: لازمه انتقال صنوف مزاحم تامین زمین مورد نیاز است که هم‌اکنون زمین مورد نظر تهیه و در حال پیگیری و طی کردن روال اداری است.
وی با اشاره به این که شهرداری ساوه زمینی 148 هکتاری را برای انجام این مهم در نظر دارد، اظهار کرد: با فراهم‌سازی زمین برای انتقال صنوف مزاحم و نمایشگاه‌های خرید و فروش اتومبیل به این مکان منتقل خواهد شد که این مهم کاهش ترافیک و افزایش رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت.
شهردار ساوه تفکیک غیر‌قانونی اراضی در گذشته را مهم‌ترین چالش شهرداری ساوه دانست و بیان کرد: مالکان به طور غیر قانونی اقدام به قطعه‌بندی زمین می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز گفت: تشکیل دبیرخانه کمیسیون ماده 5 در این شهر ضروری است تا با همکاری مالکان و باغداران، مشکل تفکیک غیر قانونی املاک و اراضی رفع شود.
مرتضی ابطحی افزود: کاهش حد تعیین شده زمین‌های قولنامه‌ای برای صدور مجوز ساخت از 120 به 80 متر مربع می‌تواند اقدام مؤثری در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز باشد.

انتهای پیام/87008/الف/ش20/د1000

/ 0 نظر / 31 بازدید