سه رشته جدید تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی ساوه راه اندازی می شود

سه رشته جدید تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی ساوه راه اندازی می شود ساوه- ایرنا- رییس دانشکده پرستاری ساوه گفت: سه رشته تحصیلی جدید در سال تحصیلی جدید در دانشگاه پرستاری این شهرستان راه اندازی می شود.

 

حمیدرضا کوهستانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای ارتقای دانشکده پرستاری ساوه از ابتدای سال تحصیلی جدید رشته های تحصیلی کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی، بهداشت حرفه ای و فنآوری اطلاعات سلامت در حوزه علوم پزشکی در این دانشگاه راه اندازی می شود. 

وی ادامه داد: هم اکنون شش رشته تحصیلی از جمله کارشناسی پیوسته پرستاری، اتاق عمل، بهداشت محیط، کارشناسی نا پیوسته مامایی و کاردانی فوریت های پزشکی در این دانشکده تدریس می شود که با راه اندازی این رشته ها به 9 رشته افزایش می یابد. 

رییس دانشکده پرستاری ساوه بیان کرد: با توجه به این که شمار زیادی از جوانان این شهرستان در رشته های علوم پزشکی در دیگر دانشگاه های کشور در حال تحصیل هستند، این دانشکده با همکاری معاون آموزش و تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال جاری برای توسعه و ارتقا هر چه بیشتر جایگاه این مرکز آموزشی و سهولت در امر آموزش برای دانشجویان به دنبال راه اندازی سایر رشته ها در این واحد است. 

وی خاطر نشان کرد: افزایش کیفیت آموزش و جذب هیات علمی از دیگر برنامه های استراتژیک دانشکده پرستاری ساوه در سال جاری است. 

هم اکنون 350 دانشجو در شش رشته در دانشکده پرستاری ساوه مشغول به تحصیل هستند.ک/3 

1955/6013/

/ 0 نظر / 15 بازدید