دختران فعال علمی ساوجی

نویسنده: محمد شرافت - ۱۳٩۳/۵/۱۸
دو خبر از پیام نور ساوهبرگزاری هم اندیشی اعضای علمی مرکز ساوه پیرامون آسیبهای موجود در زبان فارسی/حضور دانشجوی پیام نور ساوه در جمع زنان فعال ساوجی

 

                     برگزاری هم اندیشی اعضای علمی مرکز ساوه پیرامون آسیبهای موجود در زبان فارسی

اولین جلسه هم اندیشی اساتید مرکز ساوه در سال 1393با حضور اعضای محترم هیئت علمی مرکز در دفتر ریاست دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش خبر نگار دانشگاه نیوز: این جلسه پیرامون آسیب ها و مشکلات موجود در زبان فارسی با حضور آقای فرهاد طاهری از پژوهشگران فرهنگستان زبان و ادب فارسی برگزار شد.

طاهری با اشاره به عوامل موثر در آسیب زنی به زبان فارسی گفت: سه عامل موثر در آسیب زنی به زبان فارسی معیار وجود دارد که می توانند عامل اصلاح و تاثیرگذاری مثبت بر زبان فارسی نیز باشند از جمله مترجمان، رسانه ها(مطبوعات، رسانه های دیداری و شنیداری، نشریات تخصصی) و سیاست مداران و اصحاب قدرت در جامعه.

این جلسه با پرسش و پاسخ اعضای هیات علمی و سخنران جلسه پیرامون مطالب مطرح شده به پایان رسید.

                                               حضور دانشجوی پیام نور ساوه در جمع زنان فعال ساوجی

به مناسبت تولد حضرت زهرا (س) و هفته گرامیداشت مقام زن در آئینی که به منظور تکریم و تجلیل از زنان ساوجی فعال در عرصه های گوناگون ، ترتیب یافته بود از دانشجوی ساوجی دانشگاه پیام نور مرکز ساوه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز: در مراسمی باشکوه که باحضور نماینده ساوه، شهرداری، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولان شهری و با شرکت جمع کثیری از بانوان برگزار شد از زنان برتر در عرصه های گوناگون علمی، فرهنگی، مذهبی، پژوهشی و... تقدیر شد.

نجمه شرافت دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز ساوه نیز به عنوان یکی از فعالان عرصه های علمی، فرهنگی و پژوهشی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

شرافت دانشجوی رشته مهندسی فناوری اطلاعات(IT) می باشد که علاوه بر تحصیل در زمینه های فرهنگی، پژوهشی و هم چنین امور خیرخواهانه و انسان دوستانه فعالیت چشمگیری دارند.

نظرات (0)    
/ 0 نظر / 15 بازدید